19 Kasım Perşembe günlük burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 18 Kasım Perşembe gününün günlük burç yorumları…

18 Kasım Koç burcu yorumu

Özel hayatınızda sizi huzursuz eden bir durum yok. Az görüşmek sizi rahatsız etse de, bu sayede birbirinize daha çok bağlanıyorsunuz. Mesleğinizde esaslı bir değişiklik yaparak içinde bulunduğunuz durumdan çıkmalısınız. Geçmişe bir çizgi çekin ve bu yola devam etmeyeceğinizi açık bir biçimde tabir edin. Böylelikle yeni gelişmelere taban hazırlamış olacaksınız. Elinizden bir para çıkabilir. Canınızı sıkmayın, bu para kısa müddette geri dönecek. Sıhhatinizi ikinci plana atmayın.

18 Kasım Boğa burcu yorumu

Bugün en değerli dileklerinizin çarçabuk yerine geldiğini göreceksiniz. Bu talih aşkta da olabilir, parada da! Şayet bu periyotta sevgilinizle birbirinizi desteklerseniz, bağlantınızda büyük ilerlemeler olacak. İşinizdeki birtakım sorumlulukları üzerinizden atmak, temponuzu biraz da olsa yavaşlatmak zorundasınız. Beklemediğiniz bir harcama yapabilirsiniz. Bu harcama bütçenizle ilgili planlarınızı alt üst edebilir. Uzun zamadır devam eden sıhhat sorununuza de artık bir tahlil bulmalısınız.

18 Kasım İkizler burcu yorumu

Bir gönül bağlantısında hayaller içinde yaşıyorsunuz, duştan hala uyanamadınız. Olmayacak hislerinizin yerine mantığınızı kullansanız sonuçtan hem siz, hem de yakınlarınız keyifli olacak. Yalnızsanız harikası aramaktan artık vazgeçin. Birlikte çalıştığınız şahıslarla birtakım sorunlar yaşayabilirsiniz. O yüzden biraz yalnız çalışmaya uğraş edin, ikili diyaloglardan kaçının. Sonradan kasvet çekmemek için para konusunda tavırlı olmalısınız. Beslenme alışkanlığınız kilo almanıza sebep oluyor

18 Kasım Yengeç burcu yorumu

Her bakımdan çok şanslı bir gün. Yapacağınız jestler ve küçük sürprizlerle partnerinizin kalbini fethedebilir, bağınıza yeni heyecanlar katabilirsiniz. İş yerinizde yaşayacağınız olayların sizin için ne kadar âlâ ve olumlu sonuçlar vereceğine siz bile şaşıracak, hayalinizdeki çalışma ortamını yakalayabileceksiniz. Ailenize daha fazla vakit ayırmanız gerektiğini unutmayın. Yakında para durumlarınızda gözle görülür düzelmeler kelam konusu. Gereksiz uykusuzluklar son günlerde sizi halsiz bırakmış.

18 Kasım Aslan burcu yorumu

Sevgilinizle aranızdaki küçük tartışmaları büyütmek size bir fayda sağlamıyor. Hem kendinizi hem de onu boş yere üzüyorsunuz. İş hayatınızdaki dostluklara ehemmiyet vermeniz, işlerin daha kolay yapılmasını sağlıyor. Hayalini kurduğunuz projenin gerçekleşmesine çok az vakit kalmış. Maddi durumunuz, bir teklifi değerlendirebilmeniz halinde değişecek. Mutsuz olduğunuz vakitler, yürüyüş yapmak yerine çabucak yemek yemeğe koşuyorsunuz. İleride kilo probleminiz olabilir.

18 Kasım Başak burcu yorumu

Sevgilinizle aranızda geçebilecek kimi kıymetsiz şeyler sorun yaşamanıza sebep olabilir. Aslında karşılaşacağınız durum çok değersiz bir şey de olabilir lakin kimi birikimler yüzünden partnerinizi tekrar kıymetlendirmek muhtaçlığı duyabilirsiniz. Mesleğinizle ilgili problemler var. Endişelerinizde haklı olabilirsiniz lakin meselelerinizi çözerken insanları kırmaktan kaçının. Para harcamadaki rahatlığınız sonradan pişman ediyor, ancak işe yaramıyor. Sıhhatinizle alakalı telaşlarınız biraz yersiz üzere.

18 Kasım Terazi burcu yorumu

Aşk hayatında, sorunları siz yaratmazsanız karşı taraftan uyumlu bir yaklaşım göreceksiniz. Kelamları ve davranışları yanlış yorumlamaktan kaçının. İşinizi fazla ciddiye almanız, vakit zaman iş yükünüzü arttırıyor. Arkadaş bağlantılarınızda ya da ileriye yönelik planlarınızda denetimli davranmalısınız. Mali ezalar toplumsal hayatınızı da kısıtlıyor. Masraflarınızı azaltmak için devalar bulun! Sıhhatiniz son derece güzel, lakin gücünüzü yükseltecek besinler tüketmeye ihtimam göstermelisiniz.

18 Kasım Akrep burcu yorumu

Aşk hayatının tartışmaları, inatlaşmaları alakanızı yıpratıyor. Alakanıza heyecan gerekiyor, her ikiniz de değişime olumlu bakarsanız beraberliğiniz tekrar canlanabilir. Birtakım bireylerle girdiğiniz para iştirakleri size kar getirmek üzere. Mesleğinizde takdir toplamayı seviyorsunuz, ama çok yorulup sıhhatinizi bozmamak için gücünüzü dikkatli kullanmanız gerekebilir. Kendinize sıhhat açısından biraz daha itina etmeniz kıymetli. Şu anda bir sorun yok ancak, ilerleyen yaşlara da hazır olmalısınız.

18 Kasım Yay burcu yorumu

Sezgilerinizin ne kadar kuvvetli ve yerinde olduğunu bugün daha uygun anlayacaksınız. Aşk hayatınızda memnun ve yeni gelişmeler var. Bunlar, hayal ettiğinizden daha ileri boyutlu gelişmeler olabilir. İşinizle ilgili yeteneklerinize, yenilerini eklemek gerektiğinin siz de farkındasınız. Aile içi kıymetli bir kararın eşiğindesiniz. Sezginize güvenerek vereceğiniz karardan pişman olmayacaksınız. Maddi bir mevzuda bir müjde var. Baş ağrılarınız artabilir, açık havada dolaşın.

18 Kasım Oğlak burcu yorumu

Sevgilinizin ihmal ettiğinize dair sitemleri bitmek bilmiyor. Siz de bu yanlış anlamayı onarmak için hiçbir şey yapmıyorsunuz, harekete geçin. Yeni bir iş teklifi aldınız. Kararınızı bir an önce almaya zorlanıyorsunuz. Bu kolay verilecek bir karar değil. Tesir altında kalmamanız gerekiyor. Finans durumunuz iç açıcı değil, yeni bir bütçe yapmanızda yarar var. Sıhhat sorunu olan bir yakınınız bilhassa sizden ilgi bekliyor. Ona vakit ayırıp bu ilgiyi göstermenizde fayda var.

18 Kasım Kova burcu yorumu

Gururunuz ve ihmalleriniz yüzünden sevgilinizin size olan ilgisi yok oldu, lakin şimdi her şeyi kaybetmediniz. Göstereceğiniz yaklaşım, yapacağınız candan konuşma aşk hayatınızı canlandıracak. İşyerinizde iş problemlerinizi birilerine açmaya yürek edemiyorsunuz. Şimdiden gerekli önlemleri almazsanız, sonradan işi düzeltmek güç olacak üzere görünüyor. Alışveriş hislerinizde abartıya kaçmamaya ve bütçenizi aşmamaya çaba edin. Son günlerde perhizinizi ihmal etmeye başladınız.

18 Kasım Balık burcu yorumu

Özel hayatınızda sizi huzursuz eden bir durum yok. Az görüşmek sizi rahatsız etse de, bu sayede birbirinize daha çok bağlanıyorsunuz. Mesleğinizde esaslı bir değişiklik yaparak içinde bulunduğunuz durumdan çıkmalısınız. Geçmişe bir çizgi çekin ve bu yola devam etmeyeceğinizi açık bir biçimde tabir edin. Böylelikle yeni gelişmelere taban hazırlamış olacaksınız. Elinizden bir para çıkabilir. Canınızı sıkmayın, bu para kısa müddette geri dönecek. Sıhhatinizi ikinci plana atmayın.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplulukla İletişimde Kalın

Bir yastık'a şimdi abone olun ve Hayat Arkadaşınızıbulun!

Biryastik.Net İlk 1000 Üyesini tüm paketlerde ücretsiz olarak kabul ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın !!!

Bir yastık’a abone olun

Bir yastık size, sizin için uygun arkadaşınızı bularak bu süreci hızlandırmanız için fırsat sunuyor.

Şimdi üye Ol

www.biryastik.net  Copyright 2020 Tüm Hakları Saklıdır. •

Üyeler Kendi yükledikleri yazı ve medyadan sorumludurlar.