18 Kasım Çarşamba günlük burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 18 Kasım Çarşamba gününün günlük burç yorumları…

18 Kasım Koç burcu yorumu

Kıskançlık ve terk edilme korkusu münasebetinize ziyan veriyor. Gereksiz kuruntulara kapılıp, kendinizi üzmeyin. Çok titiz davranışlar bağlantınızı zedeleyebilir. İş konusunda birtakım gerginlikler yaşamanız mümkün. İş yerinde yaşadığınız bezginliğin nedeni işlerin yoğunluğu değil. Bu durumunuz hem işin randımanını hem de çalışma arkadaşlarınızı etkiliyor. Güvendiğiniz biri yüzünden, fazla olmasa da bir para kaybı kelam konusu olabilir. Kronik rahatsızlıklarınız varsa, dikkatli olun.

18 Kasım Boğa burcu yorumu

Bugün duygusal olarak çelişki içinde olabilirsiniz. İşinizin ön planda olması aşk hayatınızda sakinliğe neden olabilir. Mesleğinizle ilgili düşündüğünüz şeyleri uygulamak için vakit kaybetmeyin. Birlikte çalıştığınız şahıslarla olan bağlantılarınızda daha esnek davranmaya çalışmalısınız. Gündeminizde olmayan ansızın çıkacak bir harcama maddi manada biraz sıkılmanıza neden olabilir. Yemek yeme alışkanlığınızın değişmesi kilo almanıza neden oluyor.

18 Kasım İkizler burcu yorumu

İlgisiz biri olduğunuz söylenemez lakin bugünlerde sevgilinize daha ilgili davranmalısınız. Onun kadar dilekli ve istekli olmayışınız başında soru işaretleri yaratıyor. İşyerindeki süreksiz sakinlik panik yaşamanıza yol açıyor. Yapacağınız kimi düzenlemeler ve bunun yanında biraz daha tempo her şeyi kısa vakitte yoluna koyacak. Harcamalarınızda ölçüyü kaçırmamaya dikkat edin ve önünüze çıkacak fırsatları görmeye çalışın. Evvelkiler sonuç vermedi yeni bir diyete başlamanın vakti geldi.

18 Kasım Yengeç burcu yorumu

Yaşadığınız alaka, gittikçe beraberliğe dönüşüyor. Yeni bir aşka duyduğunuz kaygıyı yok etmelisiniz. Önümüzdeki günler içinde hisleriniz atağa kalkacak üzere. Yeni işinizde yeteneklerinizle ön plana çıkmaya çalışıyorsunuz, lakin önünüzü kesmeye çalışanlar var. Birtakım sitemleri lisana getirilmeden de anlamanız mümkün. Para durumunuzda rastgele bir yenilik yok. Ancak sevindirici kimi mümkün gelişmeler kelam konusu. Sıhhatinize karşı da sorumluluklarınız olduğunu unutmayın.

18 Kasım Aslan burcu yorumu

Özel hayatınızla ilgili kimi kıymetli sorunları çözmenin huzurunu yaşıyorsunuz. Önümüzdeki günler sizin için gerilimsiz ve sakin geçecek. Uzun vakittir bu türlü huzurlu bir ortama gereksiniminiz vardı. İş etrafında memnuniyet verici yenilikler olabilir. Görevleriniz yüzünden tatilinizi ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Yapmanız gereken ve sizi düşündüren birtakım borçlarınız varsa onlarla ilgili ferahlatıcı gelişmeler olabilir. Son günlerde aldığınız kilolarınızı önemsemiyorsunuz.

18 Kasım Başak burcu yorumu

Sevdiğiniz şahıstan fazla beklentileriniz olmasın. Onun fikirlerini değiştirmeye çalışmamalı ve ikna etme yeteneğiniz etkisiz olduğundan mühlet gelen olayları fazla zorlamamalısınız. İş hayatınızdaki başarınız herkese parmak ısırtıyor. Ancak bu başarınız, beraberinde gerilim ve yorgunluk da getiriyor. Vakitsiz harcamaların kasveti bir mühlet daha sürebilir. Birtakım borçlarınızı ertelemeye çalışın. Sağlığınızda değerli bir zayıflık olmamakla birlikte bugünlerde güç düzeyiniz düşük.

18 Kasım Terazi burcu yorumu

Sevgilinize, hislerinizden çok mantığınızla yaklaşmaya çalışın. Kendinizi, ona bir şeyler ispat etmek yahut onu yönetmek zorunda hissetmeniz sıkıntılara yol açabilir. Yetenekleriniz takdir edilmediği için işinizi değiştirmeyi düşünüyorsunuz. Bunun için şimdi çok erken. Önümüzdeki günlerde hoşunuza gidecek gelişmeler kelam konusu. Biraz daha beklemelisiniz. Para harcarken kendinizi biraz daha denetlemeye gereksiniminiz var. Sağlıklı kilonuzu muhafazaya çalışın.

18 Kasım Akrep burcu yorumu

Hislerinizi paylaşmakta zorlanıyor, söylemek istediklerinizi bir türlü lisana getiremiyorsunuz. Kullandığınız beden lisanına dikkat etmelisiniz. Etrafınızdakiler sizi yanlış anlayabilir ya da sizi anlamakta zahmet çekebilirler. İşinizdeki sorumluluklarınızın artması gerginlik yaratmakla bir arada, sizi hareketli bir çalışma ortamına itecek. Mali hususlarda dengeli olun. Ağır diyetler yapmak yerine kalorisi düşük yiyeceklerden çokça yiyerek, formunuzu koruyabilirsiniz.

18 Kasım Yay burcu yorumu

Hoşlandığınız biri var, hissettiklerinizden eminsiniz ancak kurallar beraberliğinizi için uygun değil. O da bunun farkında. Uygun bir lisanla, ona bunu anlatmaya çalışın. Boşta geçen vaktin size birçok şey kaybettirdiğini fark etmelisiniz. Biraz atak olduğunuz takdirde, girişken kişiliğinizle meslek hayatınızda hiçbir mahzur bulunmuyor. Para konusunda kısmetlisiniz. Lakin para ile ilgili fırsatları anında değerlendirmeye çalışın. Sıhhatinizle hiç ilgilenmemek, şu günlerde en önemli kusurunuz.

18 Kasım Oğlak burcu yorumu

Sevgilinize nedensiz bir güvensizlik hissediyorsunuz. Endişelerinizin aslı yok. Meslek hayatında geçmişte yaşadığınız tatsız deneyimler, kendinizi kapatmanıza ve öteki insanlara karşı duyarsız kalmanıza neden oluyor. Amaçlarınıza ulaşabilmek için zayıf, eksik ya da tamamlanmış olarak nitelendirdiğiniz her şeyi gerçekçi bir biçimde kurallara başvurarak tekrardan gözden geçirmelisiniz. Harcamalarınız para durumunuzla orantılı olarak artıyor. Sırt ağrılarınızın nedenini öğrenmeye çalışın.

18 Kasım Kova burcu yorumu

Uzun vadeli beraberliğiniz artık vaktini doldurdu. Bunun farkındasınız ancak nasıl davranmanız gerektiğini de bilemiyorsunuz. Bugün mevzuyu açıp işin varacağı yere varması niyeti içindesiniz. İş hayatındaki hırsınızın meyvesini toplamaya başlayacaksınız. Büyük bir baht, hiç ummadığınız bir anda sizi bulacak. Bir iş teklifi de alabilirsiniz. Gereksiz harcamalardan kaçınmayı biliyorsunuz, tasarruf uğruna isteklerinizden fedakarlık yapmanız gerekebilir. Sigara alışkanlığınızı en aza indirin.

18 Kasım Balık burcu yorumu

Kıskançlık ve terk edilme korkusu ilginize ziyan veriyor. Gereksiz kuruntulara kapılıp, kendinizi üzmeyin. Çok titiz davranışlar ilginizi zedeleyebilir. İş konusunda birtakım gerginlikler yaşamanız mümkün. İş yerinde yaşadığınız bezginliğin nedeni işlerin yoğunluğu değil. Bu durumunuz hem işin randımanını hem de çalışma arkadaşlarınızı etkiliyor. Güvendiğiniz biri yüzünden, fazla olmasa da bir para kaybı kelam konusu olabilir. Kronik rahatsızlıklarınız varsa, dikkatli olun.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplulukla İletişimde Kalın

Bir yastık'a şimdi abone olun ve Hayat Arkadaşınızıbulun!

Biryastik.Net İlk 1000 Üyesini tüm paketlerde ücretsiz olarak kabul ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın !!!

Bir yastık’a abone olun

Bir yastık size, sizin için uygun arkadaşınızı bularak bu süreci hızlandırmanız için fırsat sunuyor.

Şimdi üye Ol

www.biryastik.net  Copyright 2020 Tüm Hakları Saklıdır. •

Üyeler Kendi yükledikleri yazı ve medyadan sorumludurlar.