18 Aralık Cuma günlük burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 18 Aralık Cuma gününün günlük burç yorumları…

18 Aralık Koç burcu yorumu

Bugün bilhassa sevgilinize karşı niyetsiz davranışlarda bulunabilirsiniz. İlginize ziyan verebilecek bu davranışları, iradeniz ve denetiminiz sayesinde önlemeye çalışın. İşinizle ilgili kimi şeyleri fazla kuruntu yapmayın. Başınız daima bu kuruntularla dolu oluyor, diğer şeylere odaklanamıyorsunuz. Her darda kaldığınızda ailenizin dayanak olması müsrif harcamalar yapmanıza yol açıyor. Dikkat, bu dayanak kesilebilir! Bir müddettir ihmal ettiğiniz sıhhat sorunlarıyla ilgilenmek için uygun bir gün.

18 Aralık Boğa burcu yorumu

İlginizle ilgili almanız gereken önemli bir kararı daima erteliyorsunuz. Hislerinizi dinleyip en uygun kararı verin. Tam istediğiniz üzere bir durum ortaya çıkacak. Çalışma hayatındaki titizlik ve nizam takıntınız etrafınızdakileri bıktırıyor. Hem kendinize, hem de diğerlerine karşı hoşgörülü olmaya çalışın. Ekonomik durumunuz gitgide düzgünleşiyor, siz tekrar de önlemi elden bırakmayın. Beslenmenize dikkat etmemeniz, fizikî performansınızın düşmesine neden oluyor.

18 Aralık İkizler burcu yorumu

Aşk ömrünüzde küçük şeyleri başınıza takıyor ve sorun yapıyorsunuz. Duygusal hususlarda ani kararlar almayın ve esnek olun. Mesleğinizde kendiniz dışında gelişen olaylara müdahale etmekten vazgeçmelisiniz. Bu sizi yıpratabilir. Gereksiz yere aldığınız sorumlulukların altında ezilebilirsiniz. Aldığınız sorumlulukları yerine getirebilir, başarılı olabilirsiniz fakat emeğinizin karşılığını görmeniz gecikecek. Ertelediğiniz borçlar birikti! Sıhhatle ilgili küçük bir kaygı yaşayabilirsiniz.

18 Aralık Yengeç burcu yorumu

Çoka kaçan kıskançlık huyunuz, sevgilinize bir müddettir rahatsızlık veriyor. Kaygıyı ve öfkeyi bir kenara bırakıp olumlu düşünürseniz, aşk hayatınızdaki meseleleri atlatabilir, hayal ettiğiniz ilgiyi yaşayabilirsiniz. Abartılı güzel niyetiniz ve arkadaş canlısı oluşunuz iş yerinizde kullanılıyor ve öbürleri ismine çıkışlarınız göze batıyor. Bu davranışlar sizin düşman kazanmanıza neden olabilir. Hiç ummadığınız yerden gelen para sizi çok sevindirecek. Gaz sancıları yaşamak istemiyorsanız, yediklerinize dikkat edin.

18 Aralık Aslan burcu yorumu

Partnerinizle aranızdaki küçük bir sorun gittikçe büyümeye devam ediyor. Bu hususta üzerinize düşeni tam olarak yapamadığınızı düşünüyorsunuz. Kendinizi yıpratmak yerine, sevgilinizle vakit geçirmeye çalışın. İşini çok seviyorsunuz, lakin işlerinizdeki sakinlik sizi üzüyor, diğer bir alanda talih aramayı bile düşünüyorsunuz. Bugünlerde yeni teşebbüsler ve atılımlar olabilir. Para konusunda tavırlı olun. Sonra ezayı siz çekersiniz. Uykunuzdan ödün vermeyin, yoksa sonraki günden hiç randıman alamazsınız.

18 Aralık Başak burcu yorumu

Sevgilinizin, beraberliğiniz hakkındaki fikirleri, üzerinizde olumsuz tesir yapıyor ve karar almanızı zorlaştırıyor. Kararlarınızda mantığınızın sesine kulak verin. İş hayatında beklediğiniz atılım için uygun bir gün değil. Biraz daha beklemeniz gerekiyor. İş yerinde yakın geçmişte yaşadığınız olayın tesirinden kurtulmanız, canlı, hareketli hayatınıza dönmelisiniz. Parayla ilgili hususlarda gecikmeler kelam konusu. İhmal ettiğiniz bir rahatsızlığınız keyfinizi kaçıracak üzere.

18 Aralık Terazi burcu yorumu

Sevgiliniz, artık bağlılığınızdan kuşkuya düşüyor. Eskisi kadar inanç duymadığını bugün lisana getirebilir. Sıkıntıları elinizden geldiğince düzeltmeye bakın. Bugünlerde kendinizi işe fazla kaptırdınız. Fazla sorumluluk yükleniyorsunuz. İşkolikliğiniz bir şeylerden kaçışın göstergesi üzere. Hudutlu dikkatli harcamanıza karşın ölçülü, hesaplı yaşamak zorunda kalıyorsunuz. Midenize çok düşkünsünüz. Daima yemek istiyorsunuz, biraz rejim yapın yoksa kilolarla başınız kedere girecek.

18 Aralık Akrep burcu yorumu

Beraberliğiniz hala canlı olmasını iki tarafında makul davranmasına borçlu. İşinizle ilgili problemlerin üzerine gidip, onları çözmeye çalışmaktansa, kendinizi dinleyip depresyona girmeyi tercih ediyorsunuz. Bu da sizi denetim altına alıp etkisiz hale getirmeye çalışan insanların ekmeğine yağ sürüyor. Maddi hususlarla ilgili problemler keyfinizi kaçırabilir. Sinirlerinizin gerginliği sırt ve uzunluğunda kasılmalara ve ağrılara yol açıyor. Gevşetici idmanlara gereksiniminiz var.

18 Aralık Yay burcu yorumu

Aşka olan küskünlüğünüz son bulmak üzere. Çok yakında yeni bir bağlantının kapıları aralanabilir. İş hayatınızda gerginlikler yaşayabilirsiniz. Önlemli ve dikkatli olmanıza karşın beklenmedik gelişmeler olabilir. Daha sakin olmaya ve başınızı küçük ayrıntılarla çok fazla meşgul etmemeye itina göstermelisiniz. Para meselelerinizi çözmekte zorlanıyorsunuz, yakınlarınızdan takviye isteyin. Bir akrabanızın sıhhat sorunu, nedeniyle kısa bir seyahat yapabilirsiniz.

18 Aralık Oğlak burcu yorumu

Bugün, kendi fikirlerinizi savunmak zorunda kalabilirsiniz. Sabit fikirler içinde olduğunuz vakit, olaylara dar bir çerçeveden bakıyorsunuz. Yapacağınız konuşmalarda takıntılı davranmaktan vazgeçmelisiniz.

18 Aralık Kova burcu yorumu

Yeni tanıştığınız biri size kederli anılarınızı unutturacak. Lakin herkese karşı kuşku içindesiniz. Unutmayın ki, bu kişi sizde güzel hisler uyandıracak ve ömür gücünüzün yükselmesini sağlayacak! Çalışma temponuzda bir artış var. Daha çok mesleğinizle ilgili çalışmalar yapacağınız ve sorumluluklarınızı en âlâ formda yerine getireceğiniz bu günü değerlendirin. Maddi yatırımlar için diğerlerini dinlemeyin. Uykusuzluk ve yetersiz beslenme bağışıklık sisteminizi zayıflatıyor.

18 Aralık Balık burcu yorumu

Söylemeye çalıştığın şeyde net ol. Bugünkü olaylarla birlikte, kelamlarının yanlış yorumlanması mümkünlüğü olağandan daha fazla. Tam olarak açık olduğunu düşündüğünde bile, insanlarda senin söylediklerini manaya değil, duymak istediklerini manaya talihi her vakit vardır. Bir şey söylemeden evvel iki defa düşünün ya da şayet olayın risk taşıdığını hissediyorsanız. söylediğiniz şeyi onların sözleriyle tekrarlayın.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplulukla İletişimde Kalın

Bir yastık'a şimdi abone olun ve Hayat Arkadaşınızıbulun!

Biryastik.Net İlk 1000 Üyesini tüm paketlerde ücretsiz olarak kabul ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın !!!

Bir yastık’a abone olun

Bir yastık size, sizin için uygun arkadaşınızı bularak bu süreci hızlandırmanız için fırsat sunuyor.

Şimdi üye Ol

www.biryastik.net  Copyright 2020 Tüm Hakları Saklıdır. •

Üyeler Kendi yükledikleri yazı ve medyadan sorumludurlar.