17 Kasım Salı günlük burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 17 Kasım Salı gününün günlük burç yorumları…

17 Kasım Koç burcu yorumu

Hislerinizden çok mantığınızı kullanmanız gereken bir gün. Sevgilinizden farklı şeyler bekleyebilir, onun sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. İşlerinizdeki yoğunluğu fazla sorun etmeyin zira arkadaşlarınız size anlayışlı davranacak ve yardımcı olacak. Onların değerini bilin. Siz de onlara jest yapmaya çalışın. Bir para beklentiniz makûs sonuçlanacak ve hayal kırıklığı yaşayacaksınız. Bir yakınınızın hastalığını keder etmeyin zira çok kısa müddette güzelleşip tekrar sağlıklı günlere dönecek.

17 Kasım Boğa burcu yorumu

Sizi terk eden sevgilinizi döndürmek için hiçbir şey yapmayı düşünmüyorsunuz. Meğer sizden bir hareket bekliyor. En büyük korkusu da apansız öbür birisini bulup çekip gitmeniz. İş ortamınızdan şad değilsiniz. Gücünüzü ve yeteneklerinizi çok daha uygun değerlendirebileceğiniz diğer yerlerin olduğunu çok âlâ biliyorsunuz. Bugünlerde alışveriş yapma istediğiniz epey fazla, alışveriş yerlerinden uzak durun. Yemek tertibinizi gözden geçirmenizde yarar var.

17 Kasım İkizler burcu yorumu

Sevgilinizin son zamanlardaki davranışları size anlamsız geliyor. Dikkat ettiğiniz takdirde, bunların kıskançlık oyunları olduğunu fark edeceksiniz. İşinizde problemli bir gün geçirmeniz mümkün. Bir müddettir halledemediğiniz işlerin gerilimi üzerinizde baskı yapıyor. Arkadaşlarınızdan yardım istemelisiniz. Paranın değerini anladığınızı düşünüyorsunuz, lakin bu kadarı kâfi değil. Son günlerdeki uykusuzluk probleminiz genel gerginliklerden kaynaklanıyor olabilir.

17 Kasım Yengeç burcu yorumu

Sevgiliniz sizin için her şeyden çok kıymetli, fakat tekrar de etrafınızın tesirinde kalıyorsunuz. Partneriniz sizi bulunduğunuz etraftan uzaklaştırmaya çalışsa da başarılı olamıyor. İş konusundaki titizliğiniz takdir ediliyor, ancak bugün işinizle ilgili irtibat meseleleri yaşamanız mümkün. Olaylara sakin yaklaşarak vereceğiniz gayretler, memnun olmanızı sağlayacak. Yatırım mevzularında, ani kararlar vermekten kaçının. Topuk rahatsızlıklarını olabildiğince az ayakta kalarak çözebilirsiniz.

17 Kasım Aslan burcu yorumu

Geçmişten kopabildiğiniz ölçüde aşk hayatınızın geleceği parlak olacak. Geçmişte takılıp kalmanın duygusal dünyanıza pek faydası yok. Hayatta işten öbür bir zevkiniz yokmuş üzere davranmanız, sizi sevenler tarafından yadırganıyor. Bugünlerde yanlış kararlara yatkın olduğunuzdan meslek amaçlarınızı uzun vadeye bırakmanızda yarar var. Para münasebetlerinde uğradığınız birçok haksızlığı hiç hak etmiyorsunuz. Radikal tedbirler sizi asla makus biri yapmayacak.

17 Kasım Başak burcu yorumu

Yeni biriyle tanışmış olmanıza karşın, münasebetiniz geçmiştekiler üzere görünüyor. Bu hisleri sona erdirmek için eski alışkanlıklarınızdan kurtulmalısınız. Mutluluğunun anahtarı sizde; olumlu düşünün. Sizden daha tecrübeli birinin yaptığı iş size teklif edilebilir. Bunun hem bir imtihan, hem de bir fırsat olduğunu kabul edin. Tereddüt etmeyin, altından kalkmayı başaracaksınız. Mali bahislerdeki esnekliğiniz ıstırap çekmenize yol açıyor. Daha sağlıklı ve keyifli olmak için olaylara takılıp kalmayın.

17 Kasım Terazi burcu yorumu

Sevgilinize, hislerinizden fazla mantığınızla yaklaşmaya çalışın. Kendinizi, ona bir şeyler ispat etmek yahut onu yönetmek zorunda hissetmeniz sıkıntılara yol açabilir. Yetenekleriniz takdir edilmediği için işinizi değiştirmeyi düşünüyorsunuz. Bunun için şimdi çok erken. Önümüzdeki günlerde hoşunuza gidecek gelişmeler kelam konusu. Biraz daha beklemelisiniz. Para harcarken kendinizi biraz daha denetlemeye gereksiniminiz var. Sağlıklı kilonuzu muhafazaya çalışın.

17 Kasım Akrep burcu yorumu

Sevgilinizi istemediği şeyler yapmak için zorlamış olabilirsiniz. Bu bağınızın makûs tarafa gittiğinin işareti olabilir. Bunu önlemek zorundasınız. Arkadaşlık bağlarıyla iş münasebetlerini karıştırmak, bazen sizi zorda bırakıyor. Bugün tekrar bir irtibat meselesinden rahatsız olabilirsiniz. Ödemelerinizin artması sizi düşündürüyor. Yakınlarınızın maddi dayanağı zahmetlerinizden kurtulmada tesirli olacak. Rejim yapmak istiyor lakin başlayamıyorsunuz, yemekleri yavaş yavaş azaltın.

17 Kasım Yay burcu yorumu

İlginizin meseleleri ortada ve bunları çözmek için harekete geçmeniz gerekiyor. Sevgilinizi paka çıkaracak mazeretler arıyorsunuz. Gururunuzun mutluluğunuzu engellemesine müsaade vermeyin. Gerçekleştirmek istediğiniz pek çok projeniz var. Biraz planlı olursanız, yakınlarınızla faydalı birtakım iş birlikleriniz olabilir. Mali düşünceleriniz yüzünden etrafınızdakileri kırmaya başladınız. Onların bir hatası olmadığını siz de biliyorsunuz! Tabiat sporları yaparak rahatlamayı deneyin.

17 Kasım Oğlak burcu yorumu

Sevgilinizle aranız giderek düzeliyor. Ancak çok meraklı birini özel bağınızdan uzak tutmanızda fayda var. İşinizdeki sorumluluklarınızın artması sizde gerginlik yaratmakla bir arada, sizi hareketli bir çalışma ortamına itecek. Son aldığınız kararların kimileri biraz hayalci görünüyor, hayata geçirmekte çok zorlanacaksınız. Harcamalarınız standardınızın üzerinde, paranızı daha akla yatkın denetim etmelisiniz. İçinde bulunduğunuz koşuşturma içerisinde beden direnciniz sarsılabilir.

17 Kasım Kova burcu yorumu

Bugün kararlı bir tavır içinde bulunacak, niyetlerinizi uygulamayı başaracaksınız. Ufak tefek meseleler çıksa bile, bunların üstesinden çarçabuk gelmeniz mümkün. Etrafınızdakilere karşı öfkeli tutumlar sergilememeye dikkat edin. Bu biçimde sıkıntılarınıza karşı tahlilci bir yaklaşım sergilemeniz mümkün olabilir. Paranızın değerini bilmenizle ilgili ihtarları dikkate almalısınız. Kendinizi ağır baskı altında hissetmeniz bilhassa mide rahatsızlıkları ve baş ağrısı üzere sorunlar yaratabilir.

17 Kasım Balık burcu yorumu

Hislerinizden çok mantığınızı kullanmanız gereken bir gün. Sevgilinizden farklı şeyler bekleyebilir, onun sizi anlamadığını düşünebilirsiniz. İşlerinizdeki yoğunluğu fazla sorun etmeyin zira arkadaşlarınız size anlayışlı davranacak ve yardımcı olacak. Onların değerini bilin. Siz de onlara jest yapmaya çalışın. Bir para beklentiniz berbat sonuçlanacak ve hayal kırıklığı yaşayacaksınız. Bir yakınınızın hastalığını sıkıntı etmeyin zira çok kısa müddette güzelleşip tekrar sağlıklı günlere dönecek.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplulukla İletişimde Kalın

Bir yastık'a şimdi abone olun ve Hayat Arkadaşınızıbulun!

Biryastik.Net İlk 1000 Üyesini tüm paketlerde ücretsiz olarak kabul ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın !!!

Bir yastık’a abone olun

Bir yastık size, sizin için uygun arkadaşınızı bularak bu süreci hızlandırmanız için fırsat sunuyor.

Şimdi üye Ol

www.biryastik.net  Copyright 2020 Tüm Hakları Saklıdır. •

Üyeler Kendi yükledikleri yazı ve medyadan sorumludurlar.