13 Kasım Cuma günlük burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 13 Kasım Cuma gününün günlük burç yorumları…

13 Kasım Koç burcu yorumu

Yeni bir bağa başlıyorsanız, münasebetinizi pahalandırmak için kendinize vakit tanıyın. Beraberliğin gelişimi için de tez etmemelisiniz. Aldığınız işaretler, bu münasebetin düzgüne gitmeyeceğini gösteriyorsa sürdürmeye çalışmayın. İşyerinizde yaşanan tansiyonlardan uzak durmak faydanıza olacak. Yakında almayı planladığınız kararlarınız, size çok kar getirebilir. Maddi alandaki kararları tek başınıza almanız, sorumlulukların büsbütün sizin üstünüze kalmasına neden oluyor.

13 Kasım Boğa burcu yorumu

Yaşadığınız alaka sizi gerilime sokmuş. Bundan kurtulmak için, olumsuz fikirlerinizden ve eski alışkanlıklarınızdan vazgeçmeniz gerekiyor. İşinizde yaşadığınız meselelerin üzerine gidip onları çözmeye çalışmaktansa, kendinizi dinleyip depresyona girmeyi tercih ediyorsunuz. Bu da sizi denetim altına alıp, etkisiz hale getirmeye çalışan rakiplerinizin ekmeğine yağ sürüyor. Para problemleriniz bizatihi son bulacak, her şey olağan haline dönecek. Bir müddet daha sabredin. Bademciklerinize dikkat!

13 Kasım İkizler burcu yorumu

Umutsuz görünen yeni ilgileri kendinizde de değişiklik yaparak umutlu hale getirebilirsiniz. Değişikliklere hazır olun ve eski alışkanlıkların tekrar yer almaması için tedbir alın. İş ilişkilerinizdeki rahatlığınız göze batıyor. İşinizi biraz daha sevmeye gereksiniminiz var. İkaz alabilirsiniz. Bugün sevdiklerinize nakdî taraftan takviye vermekten kaçınmayın. Size bu yardımlarınızın karşılığını ziyadesiyle ödeyecekler. Küçük sıhhat şikayetlerinizin nedenlerini öğrenmelisiniz.

13 Kasım Yengeç burcu yorumu

Sevgiliniz huzurlu bir alakadan yana. Meğer sizin tansiyondan hoşlanır üzere davranışlarda bulunmanız alakanıza ziyan veriyor. Bugün enerjik hareketlerinizle insanları harekete geçirecek ve neşelendireceksiniz. Başınız pek düzgün çalışıyor ve çok düzgün iş mutabakatları yapacaksınız. Küme çalışmalarından çok büyük zevk alıp, hünerlerinizi işinizde göstereceksiniz. Yakınlarınızla bağlarınız uyguna gerçek gidiyor. Maddiyata yönelik karamsarlıktan kaçınmalısınız.

13 Kasım Aslan burcu yorumu

Sevdiğiniz kişinin iş ömründe karşılaştığı kimi problemler özel hayatınızı olumsuz tarafta etkileyebilir. Bu hususta anlayışlı bir tavır içerisinde olmaya itina göstermelisiniz. İş hayatınız hareketli bir periyoda giriyor. Etrafınızdan alacağınız kimi tenkitler sizi yönlendirecek. Biçiminizi değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Maddi hususlardaki kimi sabit fikirli davranışlarınız para kaybetmenize neden olabilir. Etraf kaidelerine ahenk sağlamaya çalışmalısınız.

13 Kasım Başak burcu yorumu

Sevgilinizden gereğince ilgi görmediğinizi düşünerek canınızı sıkmayın. Bu akşamı, ona daha yakınlaşmanız için uygun bir vakit olarak kullanabilirsiniz. Ortak olduğunuz bir işte karamsar düşünmeye başladınız. Hamasetli adımlarla bundan karlı çıkmanız mümkün. Bu periyotta iş hayatınızda kimi şaşırtan gelişmeler olabilir. Hazırlıklı, önlemli olma alışkanlığınız büyük para sıkıntıları yaşamanıza mahzur oluyor. Sıhhat konusunda biraz ihtiyatlı davranın. Sıhhat ihmale gelmez.

13 Kasım Terazi burcu yorumu

Aşkta sıkıntı kararların arifesindesiniz ve hayat size ikili seçenekler sunuyor. İstekleriniz ve zorunluluklarınız ortasında yenilenmeye nereden başlayabileceğinizi size hislerinizden çok mantığınız gösterecek. İş ve para konusunda bugün tasa ve kuruntularınız tetiklenebilir ve bu durumda sağlıklı kararlar alamayabilirsiniz. Mali mevzularda beklentileriniz artarken imkanlar beklediğiniz üzere gelişmeyebilir. İlaç kullanmanız gerekiyorsa alacağınız ilaçları denetim etmeniz sizin için faydalı olacak.

13 Kasım Akrep burcu yorumu

Sevgilinizle çok güç periyotlar geçirmiş ve bağlantıyı sona erdirmeyi bile düşünmüşsünüz. Alakanızın onarılmaya muhtaçlığı var. Münasebetiniz yanlış değil, ancak bu bağlantının canlanabilmesi için kıymetli bir değişimden geçmesi gerekiyor. Ülkü bir paydaşlık yapmanız koşuluyla yeni atılacağınız iş pozisyon ve statü olarak durumunuzu değiştirebilir. Geliriniz hiç kötü değil lakin siz daha fazlasına muhtaçlık duyuyorsunuz. Dişçinizin kapısını şimdiden çalmanız, daha sonra tedirginlik duyarak gitmenizden âlâ olacak.

13 Kasım Yay burcu yorumu

Biten bağlantınızı artık unutun. Gözünüzü geleceğe dikmenizin ve yeni münasebetlere açık olmanızın sonucunu alacaksınız. Çok yakında yeni bir bağlantının kapıları aralanıyor. Rekabet halinde olduğunuz biri var. Aranızda yaşadığınız çekişmenin sonu makûs yerlere varabilir. Size yönelik çıkarcı, hesapçı bir yaklaşımın duyumlarını bugün alabilirsiniz. Bu duyumlara gereken kıymeti verin. Gereksiniminiz olmayan şeylere harcama yapmanız yüzünden bütçeniz zorlanıyor. Sıhhat problemleriniz kıymetsiz, yakında hepsi geçecek.

13 Kasım Oğlak burcu yorumu

Yaratıcı bir gündesiniz. Sevdiğinizle ilgili hisleriniz bu ortalar ağırlaşabilir. Hoş fikirleriniz ve optimist tavrınızla yaşadığınız hayal kırıklıklarından uzaklaşacaksınız. Kendinizde yapacağınız değişiklik aşk hayatınıza da yansıyacak. Yeni bir hususa el atarak başarılı ve zevkli bir çalışma yapabilirsiniz. İşvereniniz da sizden uzun vakittir bu türlü bir atak bekliyordu. Uzun vakittir devam eden maddi ıstıraplardan kurtulmanız an sıkıntısı. Sıhhat açısından güçlüsünüz, moraliniz de yüksek.

13 Kasım Kova burcu yorumu

Sevgilinizin işine ayırdığı vakti sorun ediyorsunuz lakin belirli etmemeye çalışıyorsunuz. O ise sorunun ne olduğunu bir türlü anlayamıyor. Açık olmanızda yarar var! İş yerinde yaşanan birtakım olaylar sizi rahatsız edebilir. Olağan vakitlerde fazla aldırmayacağınız durum ya da kelamlar bugün alınmanıza ya da üzülmenize sebep olabilir, dikkatli olun. Arkadaş bağlantılarınızda küçük problemleri büyütmemeye ihtimam gösterin. Alışveriş yaparken daha akla yatkın ve işinize yarayacak şeyler almalısınız.

13 Kasım Balık burcu yorumu

Yeni bir münasebete başlıyorsanız, alakanızı pahalandırmak için kendinize vakit tanıyın. Beraberliğin gelişimi için de tez etmemelisiniz. Aldığınız işaretler, bu ilginin düzgüne gitmeyeceğini gösteriyorsa sürdürmeye çalışmayın. İşyerinizde yaşanan tansiyonlardan uzak durmak faydanıza olacak. Yakında almayı planladığınız kararlarınız, size çok çıkar getirebilir. Maddi alandaki kararları tek başınıza almanız, sorumlulukların büsbütün sizin üstünüze kalmasına neden oluyor.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplulukla İletişimde Kalın

Bir yastık'a şimdi abone olun ve Hayat Arkadaşınızıbulun!

Biryastik.Net İlk 1000 Üyesini tüm paketlerde ücretsiz olarak kabul ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın !!!

Bir yastık’a abone olun

Bir yastık size, sizin için uygun arkadaşınızı bularak bu süreci hızlandırmanız için fırsat sunuyor.

Şimdi üye Ol

www.biryastik.net  Copyright 2020 Tüm Hakları Saklıdır. •

Üyeler Kendi yükledikleri yazı ve medyadan sorumludurlar.