10 Kasım Salı günlük burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 10 Kasım Salı gününün günlük burç yorumları…

10 Kasım Koç burcu yorumu

Aşk hayatınızda iniş çıkışlar sürüyor. Sevgilinizle aranız şimdilik uygun, ancak en ufak bir hatanızda tekrardan bozulacak üzere. Çalışma hayatında çok değişken bir kişiliğiniz var. Bugün davranışlarınızı denetim etmeyi bilmelisiniz. Birtakım kimselerle gereksiz tartışmalara girerek, sinirlerinizin yıpranmasına müsaade vermeyin. Yapacağınız gereksiz harcamalar ilerleyen günlerde sizi külfete sokabilir. Değişen hava kuralları nedeniyle soğuk algınlığı, grip üzere rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz.

10 Kasım Boğa burcu yorumu

Sevgilinizden uzakta olmak, sizi çok üzüyor. Ancak onun kırgınlığını bir türlü yenemiyorsunuz. Bu reaksiyonlarının kaynağını öğrenmeye çalışın ve sevgilinizin üstüne fazla gitmemeye ihtimam gösterin. İş yerinde küçük bir huzursuzluk yaşamanız mümkün. Bunun dışında olumlu bir iş günü geçirecek ve etrafınızın takdirini toplayacaksınız. Yakında bir terfi haberi alabilirsiniz. Para işlerinde tesir altında kalıyorsunuz. Midenize ne kadar düşkünsünüz. Daima yemeyi düşünüyorsunuz. Biraz rejim yapın.

10 Kasım İkizler burcu yorumu

Özel hayatınızla ilgili hedefinize ulaşmak için yapmanız gerekenleri biliyorsunuz. Ama partneriniz birebir niyette olmayabilir. Sabırlı olmak sizin avantajınız olacaktır. Mesleğinizle ilgili sizi rahatsız eden bir durum kelam konusu. Bugün iş arkadaşınızla konuşmayı ve omuz omuza sorunu telafi etme yolunu seçeceksiniz. Bu günlerde cömertliğiniz üzerinizde fakat bunu yakın arkadaşlarınıza sunmanız yararlı olacak. Sıhhatinize karşı da sorumluluklarınız olduğunu unutmayın.

10 Kasım Yengeç burcu yorumu

Sevgilinizin, ilginize verdiği değeri kabul etmek durumundasınız. Sizden onu anlayışla karşılamanızı bekliyor. Bu kadar katı olmak zorunda değilsiniz. İş arkadaşlarınızla aranızda meydana gelecek gerginlikler size başarısızlık olarak geri dönebilir. Ayrıyeten bu durumun başarısız olmanızı isteyenler için bir fırsat yaratacağını da unutmayın. Fazla çalışarak sonlarınızı zorlamayın. Riskli yatırımlara yönelmediğiniz sürece yararlı olacağınız bir gün. Yediklerinize dikkat, mideniz bozulabilir.

10 Kasım Aslan burcu yorumu

Birlikte olduğunuz bireye karşı biraz daha anlayışlı davranmalı, zalimce tenkitler yapmaktan kaçının. Önümüzdeki günlerde bu tansiyon, yerini romantizme bırakacak. İş konusunda önünüze çıkan fırsatları âlâ değerlendirmeniz gereken bir gün. Grup çalışmaları açısından potansiyeliniz yüksek. Lakin gücünüzün yüksek olması sizi aldatmasın. Hudutlu dikkatli harcamanıza karşın ölçülü, hesaplı yaşamak zorunda kalıyorsunuz. Bedeninizin C vitaminine gereksinimi var.

10 Kasım Başak burcu yorumu

Birlikteliğinizde kısa müddetli de olsa bir sorun yaşanabilir. Zira kendi iç sesinizi dinlemiyor, etrafınızdan gelen öğütleri reddediyorsunuz. Bu tavrınızı değiştirmeli, olaylara daha ölçülü yaklaşmalısınız. İş bağlantılarınızda eksik bilgilenmeler, kusurlu sonuçlara götürebiliyor. İşyerinizde yaşanan tartışmalardan uzak durmak faydanıza olacak. Yakın bir dostunuzla istemeden de olsa yaşayacağınız para tartışması keyfinizi kaçırabilir. Yemek yeme isteğini abartmazsanız sağlığınızda sorun yok.

10 Kasım Terazi burcu yorumu

Sevgilinizin münasebetinize aldırmaması sizi aldatmasın. Size karşı önemli hislerle dolu. Kıskançlık yaratarak da sevgisini kazanmaya çalışmayın. Kimi durumlarda kolay kanıyorsunuz. Bu durum insanlara önyargısız yaklaşımınızdan ve duyduğunuz inançtan kaynaklanıyor. Bu husustaki tavrınız bugün sizi zorda bırakabilir. Maddi hususlar yüzünden etrafınızdakileri kırmamaya ihtimam göstermelisiniz. Son günlerde perhizinizi ihmal etmeye başladınız.

10 Kasım Akrep burcu yorumu

Özel hayatınızda yaşadığınız sıkıntılarda sizin de hatanız var. Bugünü onun gönlünü almak için değerlendirin. Sevgilinize yaşadığınız iş yoğunluğunu, gerginliklerinizi anlatarak münasebetinizi düzeltebilirsiniz. İş yerinizde oburlarının inisiyatifine bağlı kalmaktan ötürü zorluk çekmeniz mümkün. Gerginliğe hazır olmalısınız. Paranızın değerini ziyadesiyle bilmenizin yanında, çok cömert davranışlarınız sorun yaratabiliyor. Gitgide açılan iştahınız yüzünden fazla kilolarla uğraşmanız gerekebilir.

10 Kasım Yay burcu yorumu

Aşk hayatınızda uzun vakittir yaşadığınız coşkunun, yavaş, yavaş bir alışkanlığa dönüşmesini kabul edemiyorsunuz. Bu mevzuda kırgınlık yapmanız gerekmiyor. İş ömrünüzde yeni ve parlak gelişmeler var. Yeteneklerinizin herkesçe biliniyor olması, bu yeteneklere duyduğunuz inançla yolunuza devam edin. Muvaffakiyetinizin sırrı titizliğinizde ve çalışkanlığınızda. Yaşadığınız maddi düşünceler canınızı sıkmasın, yakın gelecekte rahatlama var. Yemek yeme alışkanlığınızın değişmesi kilo almanıza neden oluyor.

10 Kasım Oğlak burcu yorumu

Aşkta heyecan kadar sevgiye de kıymet veriyorsunuz. Bunu gereğince lisana getiremediğiniz için istemeden kırılıyorsunuz. O sizin sevgi isteğinizin farkında, kendince sevgi gösteriyor. İşinizle ilgili beklentilerinizi yüksek tutmak bazen mütevazı gelişmelerin de önünü kapatıyor. Neyse ki, bugünlerde beklentilerinize uygun gelişmeler kelam konusu. Gelecekle ilgili kusursuz haberler alabilirsiniz. Çok kolay kazandığınız bir ek gelirin kesilmesi bütçenizi sarsabilir. Rahatsızlığınızın tedavisini yarıda bırakmayın.

10 Kasım Kova burcu yorumu

Hayatınızdaki monotonluğu değiştirecek bir şeyler yapmanın vakti geldi de geçiyor. Size ilgi duyanlara karşı bu kadar çekimser olmayın. Taşıdığınız telaşlardan bir an evvel sıyrılıp, hayatın tadını çıkarmaya başlamalısınız. Etrafınızdaki arkadaşlarınızdan biri sizinle yakından ilgili. Bu yakınlaşmaya daha sıcak bakabilirsiniz. İşiniz konusunda alacağınız kararlarda temkinli hareket etmenizde yarar var. Bugünlerde parayla ilgili birtakım tartışmalar kelam konusu. Etrafınızdaki grip salgını sizi de etkileyebilir.

10 Kasım Balık burcu yorumu

Aşk hayatınızda iniş çıkışlar sürüyor. Sevgilinizle aranız şimdilik uygun, ancak en ufak bir hatanızda tekrardan bozulacak üzere. Çalışma hayatında çok değişken bir kişiliğiniz var. Bugün davranışlarınızı denetim etmeyi bilmelisiniz. Birtakım kimselerle gereksiz tartışmalara girerek, sinirlerinizin yıpranmasına müsaade vermeyin. Yapacağınız gereksiz harcamalar ilerleyen günlerde sizi kahra sokabilir. Değişen hava kaideleri nedeniyle soğuk algınlığı, grip üzere rahatsızlıklar yaşayabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplulukla İletişimde Kalın

Bir yastık'a şimdi abone olun ve Hayat Arkadaşınızıbulun!

Biryastik.Net İlk 1000 Üyesini tüm paketlerde ücretsiz olarak kabul ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın !!!

Bir yastık’a abone olun

Bir yastık size, sizin için uygun arkadaşınızı bularak bu süreci hızlandırmanız için fırsat sunuyor.

Şimdi üye Ol

www.biryastik.net  Copyright 2020 Tüm Hakları Saklıdır. •

Üyeler Kendi yükledikleri yazı ve medyadan sorumludurlar.