1 Aralık Salı günlük burç yorumları

Bugün hangi burcu, neler bekliyor? İşte 1 Aralık Salı gününün günlük burç yorumları…

1 Aralık Koç burcu yorumu

Sevgilinizle aranızda biraz soğukluk var. Karşılıklı yapan tenkitler artık suçlamalara dönüşmüş. Ancak partneriniz hala umutlu görünüyor. Çalışma hayatında tarafsız olmak için gösterdiğiniz gayret, şuurlu bir yaklaşım sergilemenize yardımcı oldu. Geçmişte yapmış olduğunuz yanlışların sonuçları ile yüzleşmekten kaçınmayın. Anlayışlı ve dürüst davranın. Paranızı arttırmak için yapılan tekliflere kapılarınız kapatmayın. Çok gece hayatı sıhhatinizi tehdit edebilir.

1 Aralık Boğa burcu yorumu

Karamsar olduğunuzda sevdiğinize ağır tenkitler yöneltiyor ve onu zorluyorsunuz. Hisleriniz yerine mantığınızla hareket etmeye çalışın. Ondan beklediklerinizi açık bir formda tabir etmelisiniz. Elinizdeki birtakım projeleri sonuçlandırır sonuçlandırmaz yeni tekliflerle karşılaşabilirsiniz. İş yoğunluğunuz sizi gereğinden fazla yordu. Her mevzuda dinlenmeye gereksiniminiz var. Maddi bahislere dikkat etmeli fakat bu durumun sorun yaratmasına da müsaade vermemelisiniz.

1 Aralık İkizler burcu yorumu

Sevgilinizin sizinle ilgili niyetlerine paha vermelisiniz. Tenkitleri yapan tarafıyla görmeniz ve değişikliğe ahenk sağlamanız münasebetinizin sağlıklı gelişimi açısından değerli olacak. Günlerdir üzerinde çalıştığınız kıymetli bir projenin, bir türlü neticelendirilememesi canınızın çok sıkılmasına neden olabilir. Mesleğinizle ilgili hedeflediğiniz olaylar gecikecek. Kısa bir devir nakit düşüncesi çekmeniz mümkün. Tansiyonlu hisleriniz mide rahatsızlıklarına neden olabilir.

1 Aralık Yengeç burcu yorumu

Çok büyük olmasa da sevgilinizle keyfinizi kaçıracak önemli bir hengame yapabilirsiniz. Arbedenin büyümesini önlemek için, alttan almaya çalışın. Karşınıza çıkacak yeni iş fırsatlarına yüreğinizi kapalı tutmayın. Sizi keyifli edecek bu büyük fırsatlardan doyasıya yararlanmak için kendinize vakit ayırın. Uzun vakittir tasarladığınız projeleri hayata geçirmek için en hakikat zamandasınız. Harcamalarınız konusunda çoka kaçtınız! Çok sevdiğiniz birinin sağlıyla ile ilgili bir sorun gündeme gelebilir. Bu sorun çok değerli olmamakla bir arada canınızı sıkacak.

1 Aralık Aslan burcu yorumu

Yakın etrafınızdan birine karşı hisleriniz her an aşka dönüşebilir. Kendinizi kaptırmaktan korkuyorsunuz, ancak bu, hoş bir birlikteliğin başlangıcı olacak. Gerçekleşmesini çok istediğiniz bir hayaliniz var. Ne yazık ki gerçekleşmesi yalnızca size bağlı değil. Hayalinizin gerçekleşmesi için uzun bir mühlet beklemeniz gerekebilir. Fatura ödemelerinizin tarihlerini tekrar gözden geçirirseniz cezalı ödemelerden kurtulabilirsiniz. Bacaklarınızı güçlendirmek için yürüyüş yapmanız gerekiyor.

1 Aralık Başak burcu yorumu

Aşk size yeni sürprizler hazırlamaya çalışabilir. Bir an evvel aşka hazırlıksız imajınızı yok etmelisiniz. İş hayatınızda ortaya çıkan aksilikler gereğince ehemmiyet verdiğiniz takdirde yoluna girecek. Bir dostunuzla aranızdaki sürtüşme kapalılığını kaybedip su yüzüne çıkabilir. Maddi açıdan pek parlak bir gün değil. Gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız. Detaycılığınız yüzünden kendinize olur olmadık hastalıklar yakıştırıyorsunuz. Meğer her şey olağan görünüyor.

1 Aralık Terazi burcu yorumu

Çok hoşlandığınız ve bedel verdiğiniz bir kimseden de size büyük bir sevinç geliyor. Size yaklaşımı, itimadı ve imkan tanıması hayatınızı etkileyecek. Keyifli bir değişiklik başlayabilir. Sizin en kıymetli unsurunuz dürüstlük lakin ne yazık ki herkes sizin kadar dürüst değil. Bunu fark ettiğinizde çok üzülüyorsunuz. Bugün hiç ummadığınız bir kişinin ikiyüzlülüğüne şahit olabilirsiniz. Maddi açıdan büyük bir ıstırabınız var ancak bu durumdan ailenizin dayanağıyla kurtulacaksınız.

1 Aralık Akrep burcu yorumu

Sevgilinizle yaptığınız tartışmaların gereksiz olduğunu düşünüyorsunuz. Onu anlamak için tahminen biraz daha gayret harcamanız, biraz daha birlikte olmanız gerekiyor. İşinize konsantre olunca uygun çalışıyorsunuz, lakin ufak meseleleri büyütmeniz ve üzerinde durmanız, sonuca ulaşmanızı geciktiriyor. Fazla ısrarcı olamadığınızdan ötürü alacaklarınızı toplayamıyorsunuz. Sıhhatinizi başınıza çok taktınız, adeta hastalık hastası oldunuz. Etrafınızdakiler bu huyunuzdan çok şikayetçi.

1 Aralık Yay burcu yorumu

Sevgilinize karşı daha hassas bir davranış hali geliştirmek için çok efor sarf etmeniz gerekiyor. Bugün birinci denemelerinizi yapmak için çok uygun. İş ortamında birtakım mevzularda haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsunuz. Adalet hissiniz ön plana çıkacak. Kimi yanlış mutabakatlar yüzünden yatırımlarınızın tarafını değiştirebilir, farklı sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Zinde olmaya ve güç toplamaya gereksiniminiz var. Açık havada yapacağınız yürüyüşler size güzel gelecek.

1 Aralık Oğlak burcu yorumu

Partnerinizle aranızdaki meselelerin birçoğunun kaygı edilmeyecek şeyler olduğunu biliyorsunuz. Tekrar de sorunları oluruna bırakmanız, problemlerin artmasına neden oluyor. İşte yaşadığınız bir tansiyon var. Bu tansiyonu çözene kadar iş dışındaki huzursuzluğunuz da sürecek üzere. Kimi dostluklarınızı tekrar gözden geçirmeniz gerekebilir. Geride bıraktığınız ödemeler sizi epey rahatlatmış görünüyor. Son günlerde ihmal ettiğiniz sıhhatiniz başınıza sıkıntı açabilir, dikkatli olun.

1 Aralık Kova burcu yorumu

Hayatta öteki heyecanlar olduğunu fark etmek için aşk konusunda yürekli davranmanız gerekiyor. Özgürlüğünüzü kısıtlayabilecek gelişmelere karşı tetikte olun. İş hayatında tepkilerinizdeki aşırılık sonradan pişman olmanıza neden olabilir. Yaratıcı fikirlerinizi etrafınızla paylaşabilir, onların reaksiyonlarını almak isteyebilirsiniz. Beklediğiniz para nihayet elinize geçiyor. Bu parayı nasıl değerlendireceğinizi şimdiden planlayın. Mevsim koşullarına uygun giyinmelisiniz.

1 Aralık Balık burcu yorumu

Sevgilinizle aranızda biraz soğukluk var. Karşılıklı yapan tenkitler artık suçlamalara dönüşmüş. Ancak partneriniz hala umutlu görünüyor. Çalışma hayatında tarafsız olmak için gösterdiğiniz efor, şuurlu bir yaklaşım sergilemenize yardımcı oldu. Geçmişte yapmış olduğunuz yanlışların sonuçları ile yüzleşmekten kaçınmayın. Anlayışlı ve dürüst davranın. Paranızı arttırmak için yapılan tekliflere kapılarınız kapatmayın. Çok gece hayatı sıhhatinizi tehdit edebilir.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Toplulukla İletişimde Kalın

Bir yastık'a şimdi abone olun ve Hayat Arkadaşınızıbulun!

Biryastik.Net İlk 1000 Üyesini tüm paketlerde ücretsiz olarak kabul ediyor. Bu fırsatı kaçırmayın !!!

Bir yastık’a abone olun

Bir yastık size, sizin için uygun arkadaşınızı bularak bu süreci hızlandırmanız için fırsat sunuyor.

Şimdi üye Ol

www.biryastik.net  Copyright 2020 Tüm Hakları Saklıdır. •

Üyeler Kendi yükledikleri yazı ve medyadan sorumludurlar.